Koberec Universal Irania Ornaments, 140 x 200 cm

Moderný dizajn, vysoká funkčnosť. Koberec z kolekcie Irania od značky Universal sa vďaka kombinácii polyesterového a polypropylénového materiálu... viac informácií »
Koberec Universal Irania Ornaments
Značka: Universal
173 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderný dizajn, vysoká funkčnosť. Koberec z kolekcie Irania od značky Universal sa vďaka kombinácii polyesterového a polypropylénového materiálu...

Moderný dizajn, vysoká funkčnosť.

Koberec z kolekcie Irania od značky Universal sa vďaka kombinácii polyesterového a polypropylénového materiálu pýši odolnosťou proti oderu a veľmi dobrou elasticitou vlákien. Vďaka zemitým farbám ho navyše ľahko zladíte so zvyškom vybavenia a len tak sa vám neopozerá.Tento veľmi obľúbený produkt Koberec Universal Irania Ornaments, 140 x 200 máte možnosť nakúpiť už dnes u nás umiestnený v rubrike koberce! Pripravili sme akčné produkty z tejto obľúbenej kategórie z pohodlia domova! Obľúbený výrobca Universal predstavuje vysoko kvalitný tovar.. A to ešte nie je všetko!

Tento dizajnový produkt Koberec Universal Irania Ornaments, 140 od poprednej spoločnosti Universal ľahko zoženiete zrovna za akčnú cenu. Práve teraz v akcii za 173 EUR.