Koberec Universal Durutai, 160 × 230 cm

Je načase vniesť do vášho bývania svieži vietor. S novým kobercom od Universal počas minútky premeníte celú miestnosť. ♥ Polypropylénové... viac informácií »
Koberec Universal Durutai
Je načase vniesť do vášho bývania svieži vietor. S novým kobercom od Universal počas minútky premeníte celú miestnosť. ♥ Polypropylénové...

Je načase vniesť do vášho bývania svieži vietor. S novým kobercom od Universal počas minútky premeníte celú miestnosť. ♥

Polypropylénové vlákna tohto koberca sú špeciálne upravené technológiou heat-set frisé – ide o tepelnú úpravu vlákien, ktorá zaistí dlhšiu životnosť a vyššiu odolnosť koberca. Tento zľavnený produkt možno zaobstarať pohodlne tu na stránkach v kategórii koberce. Zaobstarajte si akčné produkty z našej kategórie na pár kliknutí! Obľúbený výrobca Universal dlhodobo ponúka veľmi kvalitné produkty ! Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Kvalitný a žiadaný produkt Koberec Universal Durutai, 160 × 230 cm od našej známej značky Universal ľahko môžete zaobstarať u nás teraz za akčnú cenu! Akčné ceny už od 158 EUR.