Koberec Universal Belis Triangles, 140 × 200 cm

Koberec, korenie každého interiéru. Tou správnou ingredienciou, vďaka ktorej budete chuť dokonalá, je značka Universal. Týmto kobercom dodáte... viac informácií »
Koberec Universal Belis Triangles
Značka: Universal
116 EUR
Overiť dostupnosť »
Koberec, korenie každého interiéru. Tou správnou ingredienciou, vďaka ktorej budete chuť dokonalá, je značka Universal. Týmto kobercom dodáte...

Koberec, korenie každého interiéru.

Tou správnou ingredienciou, vďaka ktorej budete chuť dokonalá, je značka Universal. Týmto kobercom dodáte potrebnú šťavu ako svojej obývačke, tak aj spálni.

Čo je heat-frise?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejším voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca – stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal :
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju razom zaženú. Ich hebký materiál je nielen veľmi príjemný na dotyk, ale má aj skvelé izolačné vlastnosti a dobre sa udržiava.
Tento veľmi obľúbený tovar Koberec Universal Belis Triangles, 140 ide kúpiť bezprostredne u nás v populárnej sekcii koberce! Pripravili sme pre vás ďalšie produkty z tejto populárnej sekcie za outletovú cenu! Tento výnimočný výrobca Universal môže ponúknuť vysoko kvalitný sortiment . Presvedčte sa sami.

Veľa obľúbený produkt Koberec Universal Belis Triangles, od skvelej a známej značky Universal ľahko nájdete u nás teraz za výhodnú cenu! Momentálne v akcii za 116 EUR.