Koberec Universal Alina, 120 x 170 cm

Nový vzhľad interiéru môžete dosiahnuť bez nákladných a časovo náročných stavebných úprav - riešením môže byť napríklad nový a nápaditý... viac informácií »
Koberec Universal Alina
Značka: Universal
97,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nový vzhľad interiéru môžete dosiahnuť bez nákladných a časovo náročných stavebných úprav - riešením môže byť napríklad nový a nápaditý...

Nový vzhľad interiéru môžete dosiahnuť bez nákladných a časovo náročných stavebných úprav – riešením môže byť napríklad nový a nápaditý koberec.

Tento moderný kúsok od spoločnosti Universal však neponúka len očarujúci vzhľad, ale svojmu majiteľovi poskytuje aj vytúženú mäkkosť pre bosé nohy a jednoduchú údržbu. O tieto a mnohé ďalšie funkčné vlastnosti sa stará starostlivo zvolený materiál – v tomto prípade 100 % polypropylén.
Neodolateľný produkt Koberec Universal Alina, 120 x 170 cm možno získať bez ťažkostí tu na webe v populárnej sekcii koberce! Teraz si môžete vybrať akčné produkty z tejto známej rubriky za super peniaze! Vehlasný výrobca Universal má v stálej ponuke top sortiment. za dobrú cenu! A tu je dôkaz! Nebojte, máme toho viac, u nás totiž nájdete ďalší kvalitný tovar od výrobcu Universal. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Úplne unikátny tovar Koberec Universal Alina, 120 x 170 od značky Universal jednoducho môžete nájsť tu a teraz za skvelú cenu! Na našich stránkach za 97,90 EUR.