Koberec s podielom bavlny Universal Haria Vintage, 80 x 150 cm

Koberec by mal byť nielen esteticky vyladený, ale predovšetkým funkčný. Nepodceňte preto jeho výber a porozhliadnite sa medzi modernými kúskami od... viac informácií »
Koberec s podielom bavlny Universal Haria Vintage
Značka: Universal
48,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Koberec by mal byť nielen esteticky vyladený, ale predovšetkým funkčný. Nepodceňte preto jeho výber a porozhliadnite sa medzi modernými kúskami od...

Koberec by mal byť nielen esteticky vyladený, ale predovšetkým funkčný. Nepodceňte preto jeho výber a porozhliadnite sa medzi modernými kúskami od značky Universal.

Haria je vyrobený z kombinácie 75 % bavlny a 25 % polyesteru, ktorá zaručí odolnosť proti oderu a vytúžené mäkké našliapnutie. Medzi ďalšie prednosti patrí ľahká údržba, koberec totiž môžete bez obáv aj vyprať.Obľúbený a kvalitný produkt nájdete jednoducho tu na webe v obľúbenej rubrike textil! Mrknite na kvalitné výrobky v spomínanej kategórii za parádnu cenu. Vedúci výrobca Universal má na sklade skvelé výrobky.. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás tiež ďalší preverený tovar od dodávateľa Universal. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a akčný produkt Koberec s podielom bavlny Universal od top výrobcu Universal môžete pohodlne kúpiť práve naozaj výhodne. K dispozícii teraz v predaji za 48,90 EUR.