Koberec Rizzoli Frame, 160 x 230 cm

Splnený sen pre milovníkov vycibreného dizajnu i praktických vlastností. Tento fešák je vybavený protišmykovou spodnou vrstvou (s hrúbkou 1,5 mm). ... viac informácií »
Koberec Rizzoli Frame
Značka: Rizzoli
74,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Splnený sen pre milovníkov vycibreného dizajnu i praktických vlastností. Tento fešák je vybavený protišmykovou spodnou vrstvou (s hrúbkou 1,5 mm). ...

Splnený sen pre milovníkov vycibreného dizajnu i praktických vlastností. Tento fešák je vybavený protišmykovou spodnou vrstvou (s hrúbkou 1,5 mm).

Vyrobený je z mimoriadne kvalitného polyesterového materiálu a potlačený je digitálnou tlačou (s hrúbkou 8,5 mm). Zároveň si užijete príjemne jemný povrch pre bosé nohy, ktoré budú kvôli špecifickým vlastnostiam tkanín v teple v každom ročnom období.

Radosť urobí aj alergikom, nezadržiava v sebe žiadne prachové časti a iné nečistoty. Vlákna nevedú nežiaduci elektrický náboj. Ďalšou výhodou je aj antibakteriálny povrch. Nezadržiava ani žiadne nežiaduce pachy.

Poznámka: hrúbka koberca je 1 cm. Tento exkluzívny výrobok Koberec Rizzoli Frame, 160 x 230 možno zohnať okrem iného na webe umiestnený v sekcii koberce! Teraz môžete kúpiť akčné produkty zo spomínanej sekcie ľahko online! Obľúbený dodávateľ Rizzoli vás obohatí o vysoko kvalitné produkty .

Veľmi žiadaný výrobok Koberec Rizzoli Frame, 160 x 230 od renomovaného dodávateľa Rizzoli ľahko získate v našej ponuke za parádnu cenu! Teraz môžete mať za 74,90 EUR.