moderne-doplnky.sk

Koberec Asiatic Carpets Theo Silvery Squares, 160 x 230 cm

Exkluzívny tovar Koberec Asiatic Carpets Theo Silvery Squares, 160 od spoločnosti so skvelým menom Asiatic Carpets môžete pohodlne získať práve teraz na našej webovej stránke za parádnu cenu! Ponuka od 506 EUR. EAN: 5031706716556
Koberec Asiatic Carpets Theo Silvery Squares

Popis produktu

Spojenie prírodných vlákien a precíznej ručnej výroby. Dizajnéri londýnskej značky Asiatic Carpets vtlačili kolekcii Theo bohémsky, no elegantný vzhľad. Ten je sprevádzaný mimoriadne odolnými materiálmi juty, viskózy a bavlny, ktoré dotvárajú neobyčajnú nebielenú podobu koberca. Obľúbená bavlna je veľmi pevná, vzdoruje proti opotrebeniu a tiež jemná na dotyk.

Odolnosťou disponuje aj juta, ktorá je navyše antistatická a priedušná. Jutový materiál je tiež výbornou ekologickou voľbou. Popri tom viskóza je pre zmenu porovnateľná s pravým hodvábom. Je lesklá a mäkká. Pochváliť sa môže aj farebnou stálosťou. Jemný povrch týchto tkanín je teda veľmi príjemný pre bosú nohu. Stálosť tkanín zaručí, že vám tento koberec môže robiť radosť niekoľko generácií.

Spočiatku môže koberec púšťať vlas, ide ale o prirodzený jav u vlny a nie je to problém kvality. Čoskoro sa ustáli a môžete si roky vychutnávať jeho hebký povrch.