Koberec Asiatic Carpets Moonlight, 200 x 290 cm

Kúsky od londýnskej značky Asiatic Carpets vynikajú nielen atraktívnymi trendy vzormi, ale tiež technológiou spracovania. Hustý a jemný vlas je... viac informácií »
Koberec Asiatic Carpets Moonlight
Kúsky od londýnskej značky Asiatic Carpets vynikajú nielen atraktívnymi trendy vzormi, ale tiež technológiou spracovania. Hustý a jemný vlas je...

Kúsky od londýnskej značky Asiatic Carpets vynikajú nielen atraktívnymi trendy vzormi, ale tiež technológiou spracovania. Hustý a jemný vlas je príjemný na dotyk a poteší ľahkou údržbou.
Dodajte svojej obývacej izbe či spálni svieži vzhľad, útulnejšiu atmosféru. Praktickým argumentom je tepelná a zvuková izolácia. Už vidíte tento štýlový doplnok u seba doma?

Spodná časť je vyrobená z prírodnej bavlny.Tento akčný produkt Koberec Asiatic Carpets Moonlight, 200 x 290 cm môžete kúpiť ľahko tu u nás v populárnej kateogrii koberce. Vyhľadajte si kvalitné kúsky z našej rubriky za outletovú cenu! To ale nie je všetko, naša ponuka je široká. Preskúmajte u nás tiež ďalšie kúsky od dodávateľa Asiatic Carpets. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi obľúbený produkt Koberec Asiatic Carpets Moonlight, 200 x od kvalitnej spoločnosti Asiatic Carpets jednoducho nájdete v našej ponuke naozaj výhodne. Cenovo vychádza na 279 EUR.