Knižnica z masívneho dubového dreva Gazzda Muse, výška 216 cm

Obklopte sa nábytkom, ktorý je dokonalým príkladom toho, ako ľahko sa dá prepojiť nadčasový dizajn, kvalitné materiály a precízne... viac informácií »
Knižnica z masívneho dubového dreva Gazzda Muse
Značka: Gazzda
1 890 EUR
Overiť dostupnosť »
Obklopte sa nábytkom, ktorý je dokonalým príkladom toho, ako ľahko sa dá prepojiť nadčasový dizajn, kvalitné materiály a precízne...

Obklopte sa nábytkom, ktorý je dokonalým príkladom toho, ako ľahko sa dá prepojiť nadčasový dizajn, kvalitné materiály a precízne spracovanie.

Práve taký je nábytok Gazzda, ktorý sa vyrobený z dubového dreva, ktoré mu okrem iného zaručuje aj stálosť a dlhovekosť.

Vlastnosti dubového dreva
Dubové drevo je vďaka svojej hustote 0,75 g/cm3 veľmi tvrdé a silné. Je odolné voči hmyzu, hubám, plesniam a výrazne vlhkým a suchým podmienkam.

Práve z toho dôvodu bolo využívané už za čias Vikingov. A ani v dnešnej dobe sa mu žiadny iný typ dreviny nevyrovná.

Ako sa starať o dubové drevo?
Aby vám nábytok Gazzda slúžil v plnej sile celé desaťročia, mali by sa ste oňho aj správne starať. Prach a drobné nečistoty stačí len utrieť bavlnenou handričkou.

Ak sa ale na nábytku objavia jemné škrabance a fľaky alebo ak sa im chcete len preventívne vyhnúť, odporúčame siahnuť po sade na starostlivosť o svetlý dubový nábytok od rovnomennej značky.

O značke Gazzda
Gazzda pochádza z Bosny a Hercegoviny, krajiny s panenskou prírodou a pohnutou minulosťou. Tieto prvky sa premietajú aj do nábytku Gazzda, ktorého minimalistický dizajn si zachováva svoju ikonickú osobitú tvár.

Práve vďaka svojmu jedinečnému dizajnu sa môže táto značka pýšiť niekoľkými medzinárodnými oceneniami, medzi ktoré patrí napríklad Red Dot Design Award či Interior Innovation Award. Žiadaný produkt Knižnica z masívneho dubového dreva Gazzda máte možnosť zaobstarať teraz tu na našom webe v obľúbenej rubrike regály! Pripravili sme ešte iné produkty zo spomínanej kategórie za outletovú cenu! Populárny dodávateľ Gazzda má v ponuke špičkové výrobky.! Máme toho pre vás viac, samozrejme, máme v ponuke viac kvalitných výrobkov od dodávateľa Gazzda. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Veľa podarený produkt Knižnica z masívneho dubového dreva Gazzda Muse, výška od výrobcu s dobrým menom Gazzda pohodlne zaobstaráte u nás právě za parádnu cenu! Ceny už od 1 890 EUR.