Knižnica v dekore betónu TemaHome Berlin

Veľkolepá knižnica v štýlovom dizajne, ktorá doladí každý priestor k dokonalosti, a to či už sa jedná o obývačku, pracovňu, či spálňu. Je len... viac informácií »
Knižnica v dekore betónu TemaHome Berlin
Značka: TemaHome
529 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľkolepá knižnica v štýlovom dizajne, ktorá doladí každý priestor k dokonalosti, a to či už sa jedná o obývačku, pracovňu, či spálňu. Je len...

Veľkolepá knižnica v štýlovom dizajne, ktorá doladí každý priestor k dokonalosti, a to či už sa jedná o obývačku, pracovňu, či spálňu. Je len na vás, čím ju vyplníte, isté je len to, že sa stane stredobodom domácnosti.

O značke:

TemaHome je inovatívna nábytkárska značka, ktorá sa pýši už viac ako 30 rokmi skúseností v odbore.
Vznikla spojením dvoch spoločností, jednej portugalskej a jednej nórskej. A tento fakt sa v nábytku dokonale zrkadlí! Snúbi v sebe totiž severskú jednoduchosť a vzdušnosť s hrejivými detailmi a južanským temperamentom.
Pre TemaHome navrhuje nielen vlastný tím, ale aj ďalší renomovaní portugalskí dizajnéri, ako je Fernando Brízio či Filipe Alarcão.

Kvalita a šetrnosť k prírode:

K výrobe jednotlivých kúskov sa využívajú iba obnoviteľné zdroje, a čo sa dreva týka, v žiadnom z radov nenájdete produkt z dreva z ohrozeného stromu. Starostlivo tu tiež kontrolujú, aký dopad majú aktivity TemaHome na životné prostredie.
Kvalitu zaisťujú certifikáty kvality, ako je ISO 9001 alebo ISO 14001.


Obľúbený a akčný produkt máte možnosť zaobstarať taktiež na webe zaradený v kategórii nábytok. Teraz si môžete kúpiť ešte iné výrobky v spomínanej kategórii za výpredajovú cenu! To však nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac. Preskúmajte u nás ďalší skvelý tovar od dodávateľa TemaHome. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Úplne jedinečný produkt Knižnica v dekore betónu od populárnej značky TemaHome môžete dostať u nás skutočne lacno. Akčná cena od 529 EUR.