Kamenný servírovací podnos Bambum Pico, 40 × 30 cm

So značkou Bambum je stolovanie ľahšie a štýlovejšie. Prírodné materiály vyzerajú štýlovo a navyše sú ohľaduplné voči životnému prostrediu.... viac informácií »
Kamenný servírovací podnos Bambum Pico
Značka: Bambum
48,90 EUR
Overiť dostupnosť »
So značkou Bambum je stolovanie ľahšie a štýlovejšie. Prírodné materiály vyzerajú štýlovo a navyše sú ohľaduplné voči životnému prostrediu....

So značkou Bambum je stolovanie ľahšie a štýlovejšie. Prírodné materiály vyzerajú štýlovo a navyše sú ohľaduplné voči životnému prostrediu. Varte a prestrite s bambusom aj vy.
Tento veľmi žiadaný výrobok Kamenný servírovací podnos Bambum Pico, 40 × získate bezstarostne na webe v známej kategórii tácky. Nájdite si akčné produkty zo spomínanej rubriky vo výpredajovej akcii! Vedúci výrobca Bambum má v ponuke prvotriedne výrobky.! U nás ponúkame viac, máme v ponuke viac výrobkov značky Bambum. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Podarený produkt Kamenný servírovací podnos Bambum Pico, 40 × od známeho výrobcu Bambum možno získať práve teraz v našej ponuke za skvelú cenu! Vo skvelej akcii za 48,90 EUR.