Jedálenský stôl z masívneho dubového dreva s čiernou doskou Gazzda Tink, 200 × 90 cm

Na dlhé raňajky, rodinné obedy aj slávnostné večere. Jedálenský stôl Gazzda bude jednoducho verným členom vašej domácnosti, na ktorého sa budete... viac informácií »
Jedálenský stôl z masívneho dubového dreva s čiernou doskou Gazzda Tink
Značka: Gazzda
1 770 EUR
Overiť dostupnosť »
Na dlhé raňajky, rodinné obedy aj slávnostné večere. Jedálenský stôl Gazzda bude jednoducho verným členom vašej domácnosti, na ktorého sa budete...

Na dlhé raňajky, rodinné obedy aj slávnostné večere. Jedálenský stôl Gazzda bude jednoducho verným členom vašej domácnosti, na ktorého sa budete môcť vždy spoľahnúť.

Bude ozdobou vašej jedálne, zvládne pohostiť celú rodinu aj hostí a unesie všetky kulinárske delikatesy, ktoré naňho naložíte. ♥

Vlastnosti dubového dreva
Dubové drevo je vďaka svojej hustote 0,75 g/cm3 veľmi tvrdé a silné. Je odolné voči hmyzu, hubám, plesniam a výrazne vlhkým a suchým podmienkam.

Práve z toho dôvodu bolo využívané už za čias Vikingov. A ani v dnešnej dobe sa mu žiadny iný typ dreviny nevyrovná.

Ako sa starať o dubové drevo?
Aby vám nábytok Gazzda slúžil v plnej sile celé desaťročia, mali by sa ste oňho aj správne starať. Prach a drobné nečistoty stačí len utrieť bavlnenou handričkou.

Ak sa ale na nábytku objavia jemné škrabance a fľaky alebo ak sa im chcete len preventívne vyhnúť, odporúčame siahnuť po sade na starostlivosť o svetlý dubový nábytok od rovnomennej značky.

O značke Gazzda
Gazzda pochádza z Bosny a Hercegoviny, krajiny s panenskou prírodou a pohnutou minulosťou. Tieto prvky sa premietajú aj do nábytku Gazzda, ktorého minimalistický dizajn si zachováva svoju ikonickú osobitú tvár.

Práve vďaka svojmu jedinečnému dizajnu sa môže táto značka pýšiť niekoľkými medzinárodnými oceneniami, medzi ktoré patrí napríklad Red Dot Design Award či Interior Innovation Award. Veľa predávaný tovar ide kúpiť tiež tu a teraz na našom webe v sekcii jedálenské stoly. Nájdite si iné výrobky v spomínanej rubrike v akcii. Naša ponuka je široká, pozrite sa tiež na ďalšie vybrané produkty značky Gazzda. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Známa značka Gazzda pre svojich zákazníkov poskytuje prvotriedne výrobky.! A tu je dôkaz.

Veľa žiadaný tovar Jedálenský stôl z masívneho dubového dreva s čiernou doskou od značky so skvelou reputáciou Gazzda jednoducho môžete zaobstarať aktuálne na našej webovej stránke za outletovú cenu! Teraz len za 1 770 EUR.