Jedálenský stôl z masívneho dubového dreva Gazzda Fawn, 160 × 90 cm

Na dlhé raňajky, rodinné obedy aj slávnostné večere. Jedálenský stôl Gazzda bude jednoducho verným členom vašej domácnosti, na ktorého sa budete... viac informácií »
Jedálenský stôl z masívneho dubového dreva Gazzda Fawn
Značka: Gazzda
1 790 EUR
Overiť dostupnosť »
Na dlhé raňajky, rodinné obedy aj slávnostné večere. Jedálenský stôl Gazzda bude jednoducho verným členom vašej domácnosti, na ktorého sa budete...

Na dlhé raňajky, rodinné obedy aj slávnostné večere. Jedálenský stôl Gazzda bude jednoducho verným členom vašej domácnosti, na ktorého sa budete môcť vždy spoľahnúť.

Bude ozdobou vašej jedálne, zvládne pohostiť celú rodinu aj hostí a unesie všetky kulinárske delikatesy, ktoré naňho naložíte. ♥

Vlastnosti dubového dreva
Dubové drevo je vďaka svojej hustote 0,75 g/cm3 veľmi tvrdé a silné. Je odolné voči hmyzu, hubám, plesniam a výrazne vlhkým a suchým podmienkam.

Práve z toho dôvodu bolo využívané už za čias Vikingov. A ani v dnešnej dobe sa mu žiadny iný typ dreviny nevyrovná.

Ako sa starať o dubové drevo?
Aby vám nábytok Gazzda slúžil v plnej sile celé desaťročia, mali by sa ste oňho aj správne starať. Prach a drobné nečistoty stačí len utrieť bavlnenou handričkou.

Ak sa ale na nábytku objavia jemné škrabance a fľaky alebo ak sa im chcete len preventívne vyhnúť, odporúčame siahnuť po sade na starostlivosť o svetlý dubový nábytok od rovnomennej značky.

O značke Gazzda
Gazzda pochádza z Bosny a Hercegoviny, krajiny s panenskou prírodou a pohnutou minulosťou. Tieto prvky sa premietajú aj do nábytku Gazzda, ktorého minimalistický dizajn si zachováva svoju ikonickú osobitú tvár.

Práve vďaka svojmu jedinečnému dizajnu sa môže táto značka pýšiť niekoľkými medzinárodnými oceneniami, medzi ktoré patrí napríklad Red Dot Design Award či Interior Innovation Award. Obľúbený a akčný tovar ide nakúpiť aktuálne tu a teraz na našom webe v obľúbenej sekcii stoly a stolíky! Teraz môžete kúpiť ešte iné výrobky z našej kategórie za výhodné peniaze! U nás toho nájdete oveľa viac, pozrite sa tiež na viac kvalitných výrobkov od dodávateľa Gazzda. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárny dodávateľ Gazzda má v stále ponuke vynikajúce produkty. za parádnu cenu. Urobte si radosť.

Tento výnimočný tovar Jedálenský stôl z masívneho dubového dreva od popredného výrobcu Gazzda jednoducho môžete nájsť v súčasnosti skutočne výhodne. V súčasnosti za 1 790 EUR.