Hrnček Brandani Samba Brasilia

Kolekcia Samba od Brandani sa pýši pestrými a hravými motívmi, ktoré štýlom a farbami odkazujú na latinskoamerickú kultúru. Do vašej kuchyne alebo... viac informácií »
Hrnček Brandani Samba Brasilia
Značka: Brandani
16 EUR19,49 EUR Zľava -17%
Overiť dostupnosť »
Kolekcia Samba od Brandani sa pýši pestrými a hravými motívmi, ktoré štýlom a farbami odkazujú na latinskoamerickú kultúru. Do vašej kuchyne alebo...

Kolekcia Samba od Brandani sa pýši pestrými a hravými motívmi, ktoré štýlom a farbami odkazujú na latinskoamerickú kultúru. Do vašej kuchyne alebo jedálne prinesie pozitívnu a živú atmosféru týchto vzdialených krajín.

Poznámka: produkt je vyrobený z tzv. new bone china, ktorý pri výrobe nepoužíva kostný popol na rozdiel od tradičného porcelánu typu fine bone china. Tento vynikajúci tovar možno kúpiť okrem iného tu na našich stránkach v známej rubrike riad. Teraz si môžete zaobstarať výnimočné produkty z tejto obľúbenej sekcie za skvelú cenu. Treba hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. Máme v ponuke tiež ďalšie kúsky značky Brandani. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známa značka Brandani pre svojich zákazníkov poskytuje vysoko kvalitné produkty..

Akčný kus Hrnček Brandani Samba Brasilia od spoločnosti Brandani ľahko nájdete ešte dnes trvalo výhodne. V súčasnosti v predaji od 16 EUR.