Horčicovožltý stredový modul menčestrovej pohovky Scandic Sting

Štýlové a praktické sedenie podľa vašich potrieb - to je modulárna kolekcia Scandic Sting. Jednotlivé moduly sa dajú jednoducho kombinovať a... viac informácií »
Horčicovožltý stredový modul menčestrovej pohovky Scandic Sting
Štýlové a praktické sedenie podľa vašich potrieb - to je modulárna kolekcia Scandic Sting. Jednotlivé moduly sa dajú jednoducho kombinovať a...

Štýlové a praktické sedenie podľa vašich potrieb – to je modulárna kolekcia Scandic Sting.

Jednotlivé moduly sa dajú jednoducho kombinovať a vytvoriť tak pohovku prispôsobenú vášmu priestoru a potrebám.

Pomocou tohto systému ľahko vytvoríte rohovú pohovku, pohovku v tvare U alebo extra dlhú pohovku. Moduly sú vizuálne prispôsobené zo všetkých strán vďaka systému spodného pripojenia. Môžete ich teda použiť v interiéri alebo samostatne ako kreslá, ktoré doplnia modulárnu pohovku v rovnakom štýle.

Objavte viac modulov s kolekciou Scandic Sting.

Môžete si zaobstarať aj už navrhnuté modulové sedacie súpravy Scandic Sting.
Tento obľúbený tovar je dostupný ľahko tu u nás v známej rubrike modulárne pohovky. Vyberte si ešte podobné výrobky v spomínanej kategórii na pár kliknutí. Tým ale však naša ponuka nekončí, náš sortiment je široký. Pozrite sa tiež na viac skvelých produktov od výrobcu Scandic. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Veľmi žiadaný produkt Horčicovožltý stredový modul menčestrovej pohovky od značky so skvelou reputáciou Scandic ľahko nájdete v našej online ponuke za skvelú cenu. K dispozícii teraz v predaji za 399 EUR.