Hnedý župan z organickej bavlny Södahl Organic, veľkosť L/XL

Vychutnajte si luxusné rozmaznávanie v podobe prémiového županu s pásom Södahl Organic, aby ste si mohli dopriať výnimočné pohodlie a upokojujúcu... viac informácií »
Hnedý župan z organickej bavlny Södahl Organic
Vychutnajte si luxusné rozmaznávanie v podobe prémiového županu s pásom Södahl Organic, aby ste si mohli dopriať výnimočné pohodlie a upokojujúcu...

Vychutnajte si luxusné rozmaznávanie v podobe prémiového županu s pásom Södahl Organic, aby ste si mohli dopriať výnimočné pohodlie a upokojujúcu mäkkosť. Vyniká kvalitou spracovania a elegantným štýlom v unisex dizajne, ktorý sa hodí a vyhovuje každému.

Je vyrobený z organickej bavlny, ktorá nebola pestovaná s použitím syntetických pesticídov alebo hnojív, ani nebola ošetrená škodlivými chemickými procesmi. To znamená, že si plne zachoval svoje jedinečné vlastnosti. Vďaka tomu je župan mäkký, príjemný na dotyk, hrejivý a odolný.

Môže sa pochváliť dvoma dôležitými certifikátmi:
GOTS zaručuje, že výrobok je šetrný k životnému prostrediu a spĺňa vysoké ekologické a etické normy.
Oeko-Tex Standard 100 znamená, že látka bola vyrobená len z materiálov, ktoré nie sú zdraviu škodlivé.
Zľavnený produkt ide získať bez problémov tu na našich stránkach umiestnený v sekcii župany. Teraz si môžete kúpiť akčné produkty z našej sekcie za výpredajovú cenu! Náš sortiment je široký, u nás nájdete viac skvelých výrobkov značky Södahl organic. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľa podarený produkt Hnedý župan z organickej od nášho popredného výrobcu Södahl organic možno získať bezpečne online naozaj výhodne! Akčné ceny už od 129 EUR.