moderne-doplnky.sk

Hnedý obojstranný koberec Narma Vergi, 140 x 200 cm

Unikátny a žiadaný výrobok Hnedý obojstranný koberec Narma Vergi, 140 x od populárnej značky Narma ľahko nájdete tu teraz práve za dobrú cenu! Vo skvelej akcii za 259 EUR. EAN: 4741274979543
Hnedý obojstranný koberec Narma Vergi
Overiť dostupnosť »
Značka: Narma
259 EUR

Popis produktu

Nechajte sa nalákať na nezameniteľné vlastnosti, ktorými sa pýši tento ženilkový koberec od estónskej značky Narma. Je charakteristický obojstranným motívom či ľahkou údržbou, ktorú bez ťažkostí zvládne aj robotický vysávač.

Medzi ďalšie prednosti patrí aj medzinárodne uznávaný certifikát OEKO-TEX ® zaručujúci výrobu z výhradne zdravotne nezávadných materiálov. Jeho povrch sa skladá z 20% polyesteru a 80% prírodnej bavlny, ktorej výroba prebiehala šetrne k životnému prostrediu zo 100% recyklovaných materiálov.

Vďaka tejto kombinácii sa pýši antistatickými vlastnosťami, tlmí zvuk a skvele sa hodí aj do miestností s podlahovým kúrením. Upozornenie: koberec nie je protišmykový, pre docielenie tejto vlastnosti je však možné dokúpiť podložku Metro od rovnomennej značky.

Parametre: hrúbka koberca – približne 0,3 cm, v rohoch až 1 cm, povrchová úprava – šírka tónovaného okraja je 7 cm, viditeľné sú však iba cca 3 cm.