Hnedo-sivá zamatová lavica s úložným priestorom Kare Design Cherry

Pohodlne si na nej posedíte a čo chcete skryť, do nej schováte. Elegantný kúsok do vstupných hál a šatní vďaka zamatovému polstrovaniu doladí... viac informácií »
Hnedo-sivá zamatová lavica s úložným priestorom Kare Design Cherry
Značka: Kare Design
244 EUR449 EUR Zľava -45%
Overiť dostupnosť »
Pohodlne si na nej posedíte a čo chcete skryť, do nej schováte. Elegantný kúsok do vstupných hál a šatní vďaka zamatovému polstrovaniu doladí...

Pohodlne si na nej posedíte a čo chcete skryť, do nej schováte. Elegantný kúsok do vstupných hál a šatní vďaka zamatovému polstrovaniu doladí najmä interiéry v glamour štýle.

Skorého ošúchaniu poťahu sa rozhodne báť nemusíte. Veko potiahnuté odolným zamatovým čalúnením je pripravené, že ho budete často otvárať a zatvárať, alebo že si na neho sadnete, aby ste z diaľky zhodnotili, či dnešný outfit spolu do posledného detailu ladí.Úplne unikátny produkt Hnedo-sivá zamatová lavica s úložným priestorom Kare Design Cherry ide kúpiť bez ťažkostí tu u nás v populárnej sekcii lavice! Mrknite na nové výrobky zo spomínanej rubriky za super peniaze. Táto výnimočná značka Kare Design pre vás pripravuje vynikajúci tovar !

Neodolateľný produkt Hnedo-sivá zamatová lavica s úložným priestorom Kare od tejto skvelej značky Kare Design ľahko zoženiete tady za neuveriteľne výhodnú cenu! V súčasnosti za skvelú cenu 244 EUR.