Hnedo-biela komoda z masívneho borovicového dreva Marckeric Baku, výška 82 cm

S Marckeric budete bývať moderne i prakticky. Ak patríte pri výbere nového nábytku k pragmatikom so slabosťou pre krásny dizajn, ste tu správne.... viac informácií »
Hnedo-biela komoda z masívneho borovicového dreva Marckeric Baku
Značka: Marckeric
239 EUR
Overiť dostupnosť »
S Marckeric budete bývať moderne i prakticky. Ak patríte pri výbere nového nábytku k pragmatikom so slabosťou pre krásny dizajn, ste tu správne....

S Marckeric budete bývať moderne i prakticky.

Ak patríte pri výbere nového nábytku k pragmatikom so slabosťou pre krásny dizajn, ste tu správne. Tento kúsok od španielskej značky Marckeric zalichotí vášmu domovu, ale vďaka kvalitnému drevu nebude len sezónnou záležitosťou ♥

Borovicové drevo
Nábytok z borovicového dreva nie je len potešením pre oko. Hoci každý kus je vďaka svojej neopakovateľnej kresbe originál. Tento typ dreva je veľmi odolný, preto sa vám po prvom sťahovaní nerozsype. Borovicové drevo je navyše antibakteriálne a dobre odoláva vlhku.

Marckeric pochádza zo slnečného Španielska, kde zakorenila už v roku 1996. Nábytok tejto značky dýcha osobitosťou, láskou k modernému interiéru a škandinávskemu štýlu bývania. Čo kus, to dizajnová lahôdka v podobe prírodného dreva či skla.
Žiadaný produkt Hnedo-biela komoda z masívneho borovicového dreva Marckeric Baku, možno zohnať už dnes tu na webe v obľúbenej rubrike komody. Teraz kúpite parádne kúsky z tejto obľúbenej kategórie za rozumné peniaze!

Žiadaný produkt Hnedo-biela komoda z masívneho od populárneho výrobcu Marckeric máte možnosť zaobstarať u nás naozaj lacno. Na zohnanie práve v akcii za 239 EUR.