Hnedé zamatové kreslo ušiak s podnožkou Max Winzer Lorris

Lorris sú rustikálne kúsky pre všetkých milovníkov nadčasového dizajnu kresla „ušiak“, ktorý prežíva roky. Mäkké polstrovanie, príjemný a... viac informácií »
Hnedé zamatové kreslo ušiak s podnožkou Max Winzer Lorris
Značka: Max Winzer
1 290 EUR
Overiť dostupnosť »
Lorris sú rustikálne kúsky pre všetkých milovníkov nadčasového dizajnu kresla „ušiak“, ktorý prežíva roky. Mäkké polstrovanie, príjemný a...

Lorris sú rustikálne kúsky pre všetkých milovníkov nadčasového dizajnu kresla „ušiak“, ktorý prežíva roky. Mäkké polstrovanie, príjemný a odolný poťah a masívne nohy robia z tohto kresla kúsok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky. Vysoká hodnota Martindale zaručí odolnosť poťahu a masívne nohy pevnosť aj dostatočnú oporu. Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945. Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Nie je teda divu, že sa kúsky Max Winzer pýšia zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku. Rozmery podnožky: šírka: 53 cm, dĺžka: 53 cm, výška: 45 cm, výška nôh: 13 cm. Poznámka: sedák je pripevnený k telu suchým zipsom. Obľúbený kus Hnedé zamatové kreslo ušiak s podnožkou Max Winzer Lorris dá sa zaobstarať v pohode tu a teraz na našom webe v známej kategórii kreslá! Získajte nové kusy z tejto sekcie za priaznivú cenu. Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac! Mrknite na viac kvalitných produktov od dodávateľa Max Winzer. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Unikátny a obľúbený produkt Hnedé zamatové kreslo ušiak s od dodávateľa s dlhou históriou Max Winzer je k dispozícii tu teraz práve za rozumné peniaze! Kúpiť teraz za 1 290 EUR.