moderne-doplnky.sk

Hnedé kreslo z imitácie kože Actona Cazar

Vysokokvalitný produkt Hnedé kreslo z imitácie kože od známeho dodávateľa Actona jednoducho môžete zaobstarať práve teraz u nás za skvelú cenu! Práve možno objednať len za 212 EUR.
EAN: 5705994947731
Hnedé kreslo z imitácie kože Actona Cazar
Overiť dostupnosť »
Značka: Actona
212 EUR 249 EUR Zľava -14%

Popis produktu

Pohodlné kresielka dánskej značky Actona budú skvelým solitérom v akomkoľvek interiéri. Zďaleka v sebe totiž nezaprú svoj severský pôvod, vďaka ktorým sa v nich mieša elegantný dizajn s jednoduchými líniami, kvalitný materiál a praktická funkčnosť. Tieto kúsky majú vďaka svojej nadčasovosti potenciál byť ozdobou každého interiéru po niekoľko dlhých rokov.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále sa zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tej chvíli sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.