moderne-doplnky.sk

Hnedá okrúhla silikónová podložka na pizzu Lékué Pizza, ⌀ 36 cm

Tento veľmi obľúbený výrobok Hnedá okrúhla silikónová podložka na pizzu Lékué od spoločnosti so skvelým menom Lékué ľahko nájdete v našej aktuálnej ponuke naozaj lacno! Ponuky od 21,90 EUR.
EAN: 8420460005476
Hnedá okrúhla silikónová podložka na pizzu Lékué Pizza
Overiť dostupnosť »
Značka: Lékué
21,90 EUR

Popis produktu

O kulinárskej značke, ktorá sa nebojí zmien:
Lékué posúva zabehnuté tradície v oblasti varenia a pečenia. Táto mladučká značka z temperamentného Španielska sa nebojí inovácií. Práve preto hýria ich produkty farbami, neobvyklými tvarmi a netradičnými materiálmi.

Dôraz kladú dizajnéri nielen na originálny vzhľad, ale predovšetkým na kvalitu, bezpečnosť a jednoduché používanie. Výsledkom je neobyčajný riad a kuchynské vychytávky, ktoré búrajú stereotypy a plne sa prispôsobia aj vareniu v mikrovlnnej rúre.

Dôkazom, že je Lékué skutočným odborníkom potvrdze aj rad ocenení Good Design Awars v roku 2007 a 2010.

O odolnom materiáli:
Dizajnéri značky si stoja za použitím odolného silikónu. Aj keď je to forma plastu, materiály prechádzajú prísnymi hygienickými a bezpečnostnými kontrolami. Sú teda zdravotne nezávadné a zaisťujú bezpečné varenie.

Platinový silikón je ľahký a odolný, navyše aj praktický – jednoducho sa čistí a s kľudom ho môžete dať aj do umývačky. Nepreberá pachy a odoláva veľmi nízkym aj vysokým teplotám.