Hliníková rajnica s nepriľnavým povrchom Pentole Agnelli Al Black, ø 16 cm

Vybavte svoju kuchyňu riadom, ktorý pri každodennom varení používajú aj profesionálni kuchári. Pýši sa dlhou životnosťou a s prehľadom odolá aj... viac informácií »
Hliníková rajnica s nepriľnavým povrchom Pentole Agnelli Al Black
Vybavte svoju kuchyňu riadom, ktorý pri každodennom varení používajú aj profesionálni kuchári. Pýši sa dlhou životnosťou a s prehľadom odolá aj...

Vybavte svoju kuchyňu riadom, ktorý pri každodennom varení používajú aj profesionálni kuchári. Pýši sa dlhou životnosťou a s prehľadom odolá aj vysokej záťaži.

Táto rajnica s nepriľnavým povrchom sa hodí na všetky typy varných dosiek vrátane indukcie. Charakteristický je vysokou tepelnou vodivosťou, ktorá pri varení ušetrí veľa energie.

Parametre:
– celková spodná hrúbka: 10 mm,
– hrúbka stien: 5 mm,
– indukčný disk: 4 mm,
– feritická oceľ: 1 mmTento kvalitný a lacný produkt Hliníková rajnica s nepriľnavým môžete zohnať v pohode na webe v populárnej sekcii varenie. Pozrite sa na parádne produkty zo spomínanej sekcie v akcii!

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Hliníková rajnica s nepriľnavým povrchom Pentole Agnelli Al Black, od skvelej značky Pentole Agnelli môžete si kúpiť práve teraz na našej webovej stránke za akčnú cenu. Vo skvelej akcii za 78 EUR.