Hliníková panvica Kela Kerros, ø 20 cm

Neostýchajte sa a premeňte sa na špičkového kuchynského majstra . Stačí k tomu kvalitný a precízny riad, s ktorým vykúzlite neodolateľné pokrmy.... viac informácií »
Hliníková panvica Kela Kerros
Značka: Kela
34 EUR
Overiť dostupnosť »
Neostýchajte sa a premeňte sa na špičkového kuchynského majstra . Stačí k tomu kvalitný a precízny riad, s ktorým vykúzlite neodolateľné pokrmy....

Neostýchajte sa a premeňte sa na špičkového kuchynského majstra . Stačí k tomu kvalitný a precízny riad, s ktorým vykúzlite neodolateľné pokrmy. S tím vám zajisté pomoze značka Kela.

Panvica s nepriľnavým hliníkovým povrchom zaistí, že vaše jedlo bude perfektne pripravené a ľahko s ním budete Počas prípravy manipulovať. Určite oceníte aj možnosť, že túto panvičku môžete využívať aj na indukciu do umývačky riadu.

Spoznajte značku Kela:

Kela je nemecká značka s viac ako 100-ročnou históriou. Všetky jej kuchynskej výrobky spája základná myšlienka a podstata značky – nekompromisná kvalita, nadčasový dizajn a univerzálnosť, vďaka ktorej títo pomocníci padnú do akejkoľvek kuchyne a sú vhodné naozaj ako pre začínajúce gazdiné, tak i pre špičkových šéfkuchárov.

Skrátka spokojnosť zaručená
Tento exkluzívny výrobok máte možnosť získať v pohode tu na našich stránkach v obľúbenej rubrike panvice. Pozrite sa na ešte ostatné produkty v spomínanej sekcii za najlepšie ceny! Vehlasný dodávateľ Kela vám môže ponúknuť špičkové produkty.. Môžete sa presvedčiť sami.

Vysoko kvalitný kus Hliníková panvica Kela Kerros, ø 20 od spoľahlivej značky Kela jednoducho môžete zaobstarať tu a teraz práve za skvelú cenu! Práve teraz za 34 EUR.