Forma na 6 mini báboviek Nordic Ware Remous, 0,7 l

Originálne kúsky od značky Nordic Ware sú vyrobené z masívneho liateho hliníka, ktorý zaisťuje perfektný rozvod tepla. Sám výrobca tak odporúča... viac informácií »
Forma na 6 mini báboviek Nordic Ware Remous
Značka: Nordic Ware
65,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálne kúsky od značky Nordic Ware sú vyrobené z masívneho liateho hliníka, ktorý zaisťuje perfektný rozvod tepla. Sám výrobca tak odporúča...

Originálne kúsky od značky Nordic Ware sú vyrobené z masívneho liateho hliníka, ktorý zaisťuje perfektný rozvod tepla. Sám výrobca tak odporúča znížiť pri pečení teplotu až o 15 °C ako sa píše v receptoch.

Pečiete radi podľa hrnčekovej kuchárky? Potom vedzte, že táto forma je tak akurát veľká na 3 hrnčeky.

Pred prvým použitím a po každom nasledujúcom formu umývajte ručne teplou mydlovou vodou. Časté namáčanie sa neodporúča. Prílišné odmastenie nie je žiaduce.
Formu naplňte maximálne do 3/4, aby nedošlo k pretečeniu. Nikdy nepoužívajte na namastenie olivový olej, slnečnicový olej ani iné bežné stolové oleje! Odporúčame používať nami ponúkaný sprej na vymazávanie foriem. Do formy na pečenie treba vždy vsypať múku alebo strúhanku. Nepoužívajte kovové predmety či drôtenky.
Veľa obľúbený tovar je na získanie práve tu na stránkach v obľúbenej rubrike nádoby a formy na pečenie. Teraz si môžete kúpiť iné produkty z tejto sekcie za extra cenu.

Zľavnený produkt Forma na 6 mini báboviek od obľúbeného výrobcu Nordic Ware je možné kúpiť aktuálne na našej webovej stránke trvalo výhodne. Výhodne za super cenu 65,90 EUR.