Fľaškovozelená rozkladacia rohová pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Astre, pravý roh

Zoznámte sa s tým najlepším spoločníkom do obývacej izby. Táto rohová pohovka od značky Windsor & Co Sofas vdýchne vašej spoločenskej miestnosti... viac informácií »
Fľaškovozelená rozkladacia rohová pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Astre
Zoznámte sa s tým najlepším spoločníkom do obývacej izby. Táto rohová pohovka od značky Windsor & Co Sofas vdýchne vašej spoločenskej miestnosti...

Zoznámte sa s tým najlepším spoločníkom do obývacej izby. Táto rohová pohovka od značky Windsor & Co Sofas vdýchne vašej spoločenskej miestnosti moderné poňatie zmiešané s kvapkou elegancie. V prípade nečakaných návštev môžete tento poklad rozložiť a vytvoriť tak miesto na prespanie.

Pohovku ponúkame v dvoch prevedeniach: ľavý aj pravý roh.

Kolekcia Astre ponúka pohovky a pufy v modernom poňatí. Ich poťah je z kvalitnej látky, ktorá napodobňuje zamat, takže vás každé usadenie jemne pohladí na tele i duši.

Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá navrhuje nábytok tej najvyššej kvality. Všetok nábytok vznikol z jednoduchého nápadu, ktorý sa z hlavy návrhárov preniesol na papier a zrealizoval. Každý kúsok vonia originalitou a jedinečnosťou.

Využívajú tie najkvalitnejšie materiály, od masívneho dreva po pevné látky vysokoodolné voči oderu. Tým sa z tohto nábytku stáva poklad, ktorý vám bude robiť radosť mnoho rokov.Tento veľmi obľúbený produkt Fľaškovozelená rozkladacia rohová pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Astre, pravý roh môžete dostať okrem iného na stránkach v známej kategórii sedacie súpravy! Preskúmajte ďalšie produkty zo spomínanej sekcie na pár kliknutí. To však nie je všetko, naša ponuka je široká! Mrknite tiež na ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa Windsor & Co Sofas. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Windsor & Co Sofas ponúka svojim zákazníkom vysoko kvalitné výrobky.! A to je ešte len začiatok.

Tento zľavnený produkt Fľaškovozelená rozkladacia rohová pohovka so zamatovým pochádzajúce od značky Windsor & Co Sofas ľahko môžete nájsť teraz v ponuke extra výhodne! Práve teraz v akcii za 1 890 EUR.