Fľaša Monbento Positive Le Petit Prince, 500 ml

Nezabúdajte na pitný režim. Či už sa práve chystáte do práce, školy či fitness centra. Fľaša Monbento Positive je nielen štýlovým, ale zároveň... viac informácií »
Fľaša Monbento Positive Le Petit Prince
Značka: Monbento
15 EUR24,90 EUR Zľava -39%
Overiť dostupnosť »
Nezabúdajte na pitný režim. Či už sa práve chystáte do práce, školy či fitness centra. Fľaša Monbento Positive je nielen štýlovým, ale zároveň...

Nezabúdajte na pitný režim. Či už sa práve chystáte do práce, školy či fitness centra. Fľaša Monbento Positive je nielen štýlovým, ale zároveň aj ekologickým riešením ako mať vodu či iný nápoj neustále po ruke. S jednou opakovane použiteľnou fľašou totiž ušetríte za rok v priemere až 150 kusov plastových.

Obsah balenia:
– fľaša a viečko z plastu Tritan
– silikónové tesnenie Najpredávanejší produkt je k dispozícii jednoducho na stránkach zaradený v sekcii fľaše! Teraz si môžete kúpiť akčné výrobky z tejto známej sekcie z pohodlia domova. Populárna značka medzi zákazníkmi Monbento vám poskytuje prvotriedny tovar. za skutočne nízku cenu. A to ešte nie je všetko!

Výnimočný tovar Fľaša Monbento Positive Le od značky s dobrým menom Monbento je k dispozícii tu teraz práve za super peniaze. Ponuka od 15 EUR.