Fialová sklenená fľaša Equa flowerhead Lily, 550 ml

Spoznajte značku, ktorej záleží na nás aj na našej planéte: Pokroková značka Equa navrhuje od roku 2010 opakovateľne použiteľné fľaše z... viac informácií »
Fialová sklenená fľaša Equa flowerhead Lily
Značka: Equa
21 EUR
Overiť dostupnosť »
Spoznajte značku, ktorej záleží na nás aj na našej planéte: Pokroková značka Equa navrhuje od roku 2010 opakovateľne použiteľné fľaše z...

Spoznajte značku, ktorej záleží na nás aj na našej planéte:
Pokroková značka Equa navrhuje od roku 2010 opakovateľne použiteľné fľaše z borosilikátového skla a zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA.

Slovinská Equa, ktorá vyrába ekologické fľaše to myslí s našou planétou naozaj vážne. 10% zo svojho zisku daruje organizáciám, ktoré podporujú zdravý životný štýl a ochranu životného prostredia.

Znovupoužívaním fľaše prispievate k zníženiu jednorazových plastov ♥

Výhody fliaš Equa :
• Borosilikátové sklo je odolnejšie proti poškriabaniu, teplu i pádom. Napriek tomu je ľahšia ako obyčajné sklo.

• Ak je fľaša vyrobená z plastu, tak verte, že len zo zdravotne nezávadného. Plast neobsahuje škodlivé BPA. Equa sa dokonca pýši certifikátom BPA free, ktorý potvrdzuje, že fľaše neohrozujú naše zdravie.

• Do všetkých fliaš môžu byť naliate horúce nápoje až do 100 °C . Len pozor, aby ste sa o nespálili. Nechajte fľašu chvíľku vychladnúť.

• Každá fľaša sa dá jednoducho umyť v umývačke. Len uzáver odporúčame umývať ručne.Tento veľmi žiadaný výrobok Fialová sklenená fľaša Equa flowerhead Lily, 550 ml dostanete ľahko tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii fľaše. Teraz kúpite podobné výrobky z tejto známej sekcie vo výpredajovej akcii. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Equa pre svojich zákazníkov poskytuje špičkový tovar..

Tento lacný výrobok Fialová sklenená fľaša Equa flowerhead od skvelej značky Equa môžete dostať dnes za akčnú cenu. Akčné ceny už od 21 EUR.