Fialová oceľová forma na bábovku Guardini Bon Ton Springform, ø 26 cm

S formami od talianskej značky Guardini dodáte aj obyčajnej bábovke punc luxusu. Dôkazom je aj forma Springform vyrobená z Hi-Top ocele. Tá sa vďaka... viac informácií »
Fialová oceľová forma na bábovku Guardini Bon Ton Springform
Značka: Guardini
14,99 EUR
Overiť dostupnosť »
S formami od talianskej značky Guardini dodáte aj obyčajnej bábovke punc luxusu. Dôkazom je aj forma Springform vyrobená z Hi-Top ocele. Tá sa vďaka...

S formami od talianskej značky Guardini dodáte aj obyčajnej bábovke punc luxusu. Dôkazom je aj forma Springform vyrobená z Hi-Top ocele. Tá sa vďaka vysokej tepelnej vodivosti postará o rovnomernú distribúciu tepla či skvelý výkon aj pri miernych teplotách.

Pri správnej starostlivosti sa vám odvďačí dlhou výdržou, a preto sme vám detailne spísali, ako na to:

• Pred prvým použitím formu dôkladne umyte.
• Pred pečením vnútornú stranu zľahka potrite olejom, maslom či margarínom.
• Pred vybratím torty z formy ju nechajte vždy aspoň čiastočne vychladnúť.
• Nie je vhodné používať inde, než v rúre, kde by teplota nemala prekročiť 230 °C. Ani tam ju však nedávajte prázdnu, pretože by došlo k znehodnoteniu jej kvality.
• Po každom použití formu dôkladne umyte v ruke pomocou mydla a následne dôkladne vysušte.
Veľmi jedinečný tovar Fialová oceľová forma na bábovku Guardini Bon Ton Springform, ø 26 zoženiete jednoducho tu na našom webe v populárnej kateogrii nádoby a formy na pečenie. Vyberte si parádne produkty v spomínanej kategórii v zľave. To však nie je všetko, náš sortiment je široký. Máme v ponuke však ďalšie vybrané produkty od výrobcu Guardini. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento skvelý produkt Fialová oceľová forma na bábovku Guardini od skvelého a známeho výrobcu Guardini je možné ľahko získať na našich stránkach teraz za akčnú cenu. Ceny už od 14,99 EUR.