Fialová kúpeľňová podložka Ayakizi, 60 x 40 cm

Podložka do kúpeľne je skrátka nutnosť. Vybrali sme pre vás tie, ktoré majú protišmykovú spodnú stranu a antibakteriálne ošetrenie. Takže... viac informácií »
Fialová kúpeľňová podložka Ayakizi
Značka: Unknown
11,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Podložka do kúpeľne je skrátka nutnosť. Vybrali sme pre vás tie, ktoré majú protišmykovú spodnú stranu a antibakteriálne ošetrenie. Takže...

Podložka do kúpeľne je skrátka nutnosť. Vybrali sme pre vás tie, ktoré majú protišmykovú spodnú stranu a antibakteriálne ošetrenie.
Takže ochráni vaše nohy pred nebezpečným pošmyknutím aj pred baktériami. Mimo to pomôže doladiť vzhľad vašej kúpeľne. Vyberte si z mnohých dizajnov a farieb.

Údržba je veľmi jednoduchá, stačí podložku raz za čas vyprať.
Táto sada obsahuje 2 predložky. Jednu môžete položiť k vani či sprche a druhú k umývadlu.Tento kvalitný a žiadaný tovar Fialová kúpeľňová podložka Ayakizi, 60 x 40 cm obstaráte pohodlne tu a teraz na našich stránkach v sekcii kúpeľňový textil. Teraz môžete nájsť obľúbené výrobky z tejto rubriky za mimoriadne nízku cenu! Obľúbená značka Unknown dlhodobo vyrába vynikajúce produkty.. Môžete sa presvedčiť sami! To však nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme aj v ponuke viac kvalitných výrobkov od výrobcu Unknown. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento neodolateľný výrobok Fialová kúpeľňová podložka Ayakizi, 60 x s osvedčenou značkou Unknown pohodlne zaobstaráte ešte dnes stále výhodne! Kúpiť teraz za 11,99 EUR.