Dvojlôžková posteľ z masívneho dreva s úložným priestorom Karup Design Ziggy, 180 x 200 cm

Veľa podarený produkt Dvojlôžková posteľ z masívneho dreva s úložným priestorom Karup od výrobcu s dlhou históriou Karup Design ľahko nájdete tu extra výhodne. Práve možno objednať len za 809 EUR. EAN: 5713655135519
Dvojlôžková posteľ z masívneho dreva s úložným priestorom Karup Design Ziggy
Značka: Karup Design
809 EURDostupnosť: SKLADOM 899 Kč Zľava -10%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Túžite po harmonickej spálni, kde vládne jednoduchosť a pohodlie? Minimalistická posteľ od dánskej značky Karup Design zapadne do tejto predstavy tak, ako vy do perín po dlhom dni. Nechajte sa ukolísať vôňou masívneho dreva.

O značke Karup Design:

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design sa sústredí na kvalitné bývanie a vytvorenie viacerých priestorov z mála.

Prvé, čo si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý dizajn. Či už sa zameriate na variabilné pohovky, alebo futón pre hostí. Všetky návrhy vznikajú v domovskej krajine tejto inovatívnej značky, v Dánsku. Výroba prebieha v Európe a výsledný produkt je spracovaný do posledného detailu. K vám domov sa dostane nábytok, ktorý bol vyrobený s láskou k remeslu a dizajnu.

Multifunkčný nábytok Karup Design sa vzhliadol hlavne v Japonsku. Rýchle životné tempo a málo priestoru boli kľúčom k úspechu a pomohli dánskym dizajnérom vytvoriť pohodlné futóny, vychytané rámy pohoviek a nábytok s dotykom japonských tradícií.