moderne-doplnky.sk

Dvojlôžková posteľ z borovicového dreva Skandica Frida, 180 x 200 cm

Zľavový produkt Dvojlôžková posteľ z borovicového dreva Skandica Frida, od renomovaného dodávateľa Skandica môžete zaobstarať dnes za super peniaze. Teraz získate od 1 266 EUR. EAN: 5902273656401
Dvojlôžková posteľ z borovicového dreva Skandica Frida
Overiť dostupnosť »
Značka: Skandica
1 266 EUR 1 490 EUR Zľava -15%

Popis produktu

Radi sa občas v posteli uvelebíte a čítate alebo len tak relaxujete aj počas dňa? Robustná a pohodlná posteľ Frida z masívneho dreva bude dôvodom, prečo svoju spálňu budete opúšťať len neochotne.

Pôsobivé čelo postele s jemným velúrom je potešením na pohľad i na dotyk. Výška 130 cm zaručí príjemnú oporu aj pri sedení a dodáva celému lôžku noblesný vzhľad.

Pevná konštrukcia a dôkladne opracované drevo odoláva zubu času aj pôsobením vlhkosti. Jednotlivé kusy dreva sú napojené hladko a čisto tak, aby celok nielen skvele vyzeral, ale aj slúžil dlhé roky.

Špeciálne extra silné skrutky postele sa postarajú o stabilitu a dokonale tiché ukladanie k spánku. Jedinou podmienkou je riadiť sa pri zostavovaní priloženým manuálom a starostlivo ich upevniť. Rošt je súčasťou balenia, takže po dokončení montáže stačí pridať svoj vybraný matrac a tešiť sa, čo pekné sa vám bude snívať.

Rozmery:
a) celková výška – 130 cm,
b) celková dĺžka – 215 cm,
c) výška priestoru pod posteľou – 17 cm,
d) bočnice – výška 24 cm, hrúbka 2,5 cm,
e) hrúbka nožičiek – 4 cm,
f) výška opierky hlavy – 88 cm,
g) hrúbka čalúnenia opierky hlavy – 3 cm,
h) hrúbka rámu opierky hlavy – 8 cm.