Dvojlôžková posteľ Woodman Farsta Angle, 140 × 200 cm

Priestranná a elegantná posteľ pre dvoch s pevnou drevenou konštrukciou sa stane zdrojom maximálneho pohodlia. Celú konštrukciu zdobí kresba dreva,... viac informácií »
Dvojlôžková posteľ Woodman Farsta Angle
Značka: Woodman
637 EUR849 EUR Zľava -24%
Overiť dostupnosť »
Priestranná a elegantná posteľ pre dvoch s pevnou drevenou konštrukciou sa stane zdrojom maximálneho pohodlia. Celú konštrukciu zdobí kresba dreva,...

Priestranná a elegantná posteľ pre dvoch s pevnou drevenou konštrukciou sa stane zdrojom maximálneho pohodlia. Celú konštrukciu zdobí kresba dreva, ktorá celkovému vzhľadu dodáva výnimočnosť.

Spoznajte nábytok Woodman, ktorý je ukážkou toho, ako starostlivo a detailne sa dá prepojiť obľúbený moderný dizajn s tradíciou. Za jeho návrhom stojí dizajnér Leonhard Pfeifer. Jeho otec vlastnil obchod s nábytkom v antickom štýle a práve preto to Leonharda ovplyvnilo tak, že hoci premýšľa minimalisticky, rovnako do nábytku vkladá ľahký retro nádych.
Tento lacný kus Dvojlôžková posteľ Woodman Farsta Angle, je k dostaniu bezprostredne na našom webe zaradený v rubrike postele! Získajte ešte ďalšie produkty z tejto rubriky na pár kliknutí! U nás toho nájdete oveľa viac, máme v ponuke ďalšie preverené produkty od značky Woodman. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Predný výrobca Woodman dodáva skvelé výrobky.!

Unikátny a obľúbený produkt Dvojlôžková posteľ Woodman Farsta Angle, 140 × 200 od dodávateľa so skvelou povesťou Woodman môžete pohodlne získať práve teraz u nás za parádnu cenu! Teraz nakúpite za 637 EUR.