Držiak na toaletnú kefu bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc, až 33g

Nech žije vákuová pumpička, ktorá má silu ako železný muž! Práve vďaka nej totiž prísavka značky Wenko drží na stene ako pribitá a unesie... viac informácií »
Držiak na toaletnú kefu bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Značka: Wenko
31,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nech žije vákuová pumpička, ktorá má silu ako železný muž! Práve vďaka nej totiž prísavka značky Wenko drží na stene ako pribitá a unesie...

Nech žije vákuová pumpička, ktorá má silu ako železný muž!

Práve vďaka nej totiž prísavka značky Wenko drží na stene ako pribitá a unesie až úctyhodných 33 kg.

Práve pumpička, ktorá je súčasťou balenia, urobí najväčšiu prácu za vás. A ak budete chcieť časom prísavku dať dole a posunúť ju na iné miesto, nie je problém. Možno ju totiž ľahko sňať (a bez stôp) a znovu použiť. To je ale vynález!

Tento kvalitný a lacný kus Držiak na toaletnú kefu bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc, až môžete zohnať tiež tu u nás v sekcii wc kefy. Teraz môžete nájsť kvalitné kúsky v spomínanej kategórii za mimoriadne nízku cenu. Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke však tiež viac tovaru od dodávateľa Wenko. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predný dodávateľ Wenko má v stálej ponuke top produkty. so zárukou dlhej životnosti.

Zľavový produkt Držiak na toaletnú kefu bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc, od dodávateľa tovaru Wenko jednoducho nájdete v našej aktuálnej ponuke za parádnu cenu. Akčná cena 31,90 EUR.