Drevený dekoratívny servírovací podnos Flower Skull, 40 × 40 cm

Čo je to? Obraz na zavesenie na stenu alebo snáď servírovací podnos, na ktorom si môžete pripraviť kávičku? Jedno je jasné - je to malé umelecké... viac informácií »
Drevený dekoratívny servírovací podnos Flower Skull
Značka: Unknown
16,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Čo je to? Obraz na zavesenie na stenu alebo snáď servírovací podnos, na ktorom si môžete pripraviť kávičku? Jedno je jasné - je to malé umelecké...

Čo je to? Obraz na zavesenie na stenu alebo snáď servírovací podnos, na ktorom si môžete pripraviť kávičku?

Jedno je jasné – je to malé umelecké dielo, ktoré ľahko vnesie kus originality do každého interiéru ♥ To, či ho využijete len k dekoratívnym alebo aj praktickým účelom, je už len na vás!
Obľúbený produkt máte možnosť dostať bezprostredne tu na našich stránkach v obľúbenej sekcii tácky. Teraz kúpite výnimočné produkty z tejto sekcie z pohodlia domova! Náš sortiment je široký, máme v ponuke však tiež ďalšie skvelé produkty od výrobcu Unknown. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný produkt Drevený dekoratívny servírovací podnos Flower od obľúbenej značky Unknown máte možnosť dostať práve teraz na našej webovej stránke naozaj výhodne! Ponuky od 16,99 EUR.