Dóza na potraviny iDesign ID Fresh, 2,84 l

Dóza s objemom 2,84 l z kolekcie ID Fresh od značky iDesign výrazne predlžuje trvanlivosť vašich potravín a zachováva ich čerstvosť. Je preto... viac informácií »
Dóza na potraviny iDesign ID Fresh
Značka: iDesign
26,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dóza s objemom 2,84 l z kolekcie ID Fresh od značky iDesign výrazne predlžuje trvanlivosť vašich potravín a zachováva ich čerstvosť. Je preto...

Dóza s objemom 2,84 l z kolekcie ID Fresh od značky iDesign výrazne predlžuje trvanlivosť vašich potravín a zachováva ich čerstvosť. Je preto ideálna na skladovanie ovocia a zeleniny.

Dizajn boxu umožňuje regulovať prúdenie vzduchu a vlhkosť. Tie môžete regulovať pomocou uzatvárateľného ventilu na veku a nalitím vody do spodnej časti dózy. Ďalšou výhodou je odnímateľná spodná mriežka, ktorá chráni potraviny pred pomliaždením a maximalizuje vnútornú cirkuláciu. Potraviny pod ňou tak zostanú rovnako čerstvé ako potraviny na vrchu.

Kolekcia dóz je vyrobená z recyklovaného plastu bez škodlivého BPA. Preto je šetrná k prírode a vášmu zdraviu. Tvar jednotlivých kusov je veľmi kompaktný a priestorovo úsporný. Možno umývať v umývačke riadu.

Zloženie:
Dóza a veko – Zylar®
Dno a mriežka – recyklovaný plast
Tesnenie – silikónové

Dizajnový produkt Dóza na potraviny iDesign od skvelého výrobcu iDesign môžete dostať tu teraz práve za neuveriteľne výhodnú cenu! V akcii od 26,90 EUR.