Doska z kaučukovníka T&G Woodware Colonial Hom, 35 × 19 cm

Videli ste niekedy naživo vidiecku anglickú kuchyňu? Hrá v nej hlavnú úlohu drevo a jednoduché tvary, krásne jemné dekory a hlavne poctivá práca. To... viac informácií »
Doska z kaučukovníka T&G Woodware Colonial Hom
Značka: T&G Woodware
19,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Videli ste niekedy naživo vidiecku anglickú kuchyňu? Hrá v nej hlavnú úlohu drevo a jednoduché tvary, krásne jemné dekory a hlavne poctivá práca. To...

Videli ste niekedy naživo vidiecku anglickú kuchyňu? Hrá v nej hlavnú úlohu drevo a jednoduché tvary, krásne jemné dekory a hlavne poctivá práca. To isté nájdete aj v kuchynskej kolekcii značky T & G Woodware, ktorá sama pochádza z anglického Bristolu, a tak veľmi dobre vie, ako vytvoriť tie pravé anglické doplnky nasiaknuté vidieckou atmosférou. Veľa predávaný tovar možno zakúpiť ľahko na našich stránkach v populárnej rubrike dosky na krájanie. Teraz si môžete vybrať akčné produkty z tejto známej sekcie vo výpredajovej akcii.

Super produkt Doska z kaučukovníka T&G Woodware Colonial od obľúbenej značky T&G Woodware máte možnosť zaobstarať práve teraz u nás za výpredajovú cenu. Aktuálne stojí u nás 19,99 EUR.