Dlaždicová samolepka Ambiance Karina, 40 × 40 cm

Oživte svoj domov! Už vás nebaví pozerať sa na holú zem u vás doma? Kúpte si túto samolepku od Ambiance, ktorá je originálnym riešením pre... viac informácií »
Dlaždicová samolepka Ambiance Karina
Značka: Ambiance
15,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Oživte svoj domov! Už vás nebaví pozerať sa na holú zem u vás doma? Kúpte si túto samolepku od Ambiance, ktorá je originálnym riešením pre...

Oživte svoj domov!

Už vás nebaví pozerať sa na holú zem u vás doma? Kúpte si túto samolepku od Ambiance, ktorá je originálnym riešením pre všetkých nezaujímavé podlahy!

Dobré vedieť:
– Nálepka sa skladá z vrstvy vinylu (0,1 mm) a laminátu (0,1 mm), takže bez problémov zvládne vodu, čistiace prostriedky a častejšiu námahu.
– Odoláva aj teplotám od -40 do 85 °C. Nie je však vhodný na priame napojenie na zdroj tepla, a preto nie je vhodný do miestností s podlahovým vykurovaním.
– Pri bežnom používaní vydrží približne 3 roky.
– Naneste na suchý, čistý a hladký povrch. Nálepka priľne, aj keď zakryje škáry podlahy. Pri lepení sa dá pohodlne premiestniť.
– Nálepka nezanecháva na podlahe žiadne zvyšky, ak sa odstráni do jedného mesiaca od aplikácie. Potom sa môžu objaviť stopy lepidla, ktoré sa však dajú ľahko odstrániť odstraňovačom lesku alebo horúcou vodou. Kvalitný a žiadaný výrobok možno nakúpiť práve na stránkach v známej sekcii samolepky. Teraz nájdete akčné produkty v spomínanej kategórii za skvelú cenu! Slávna značka Ambiance má v stálej ponuke vysoko kvalitný sortiment za dobrú cenu.

Často vyhľadávaný kus Dlaždicová samolepka Ambiance Karina, 40 × 40 od skvelej značky Ambiance ľahko môžete nájsť práve teraz lacno! Teraz zaobstaráte len za 15,99 EUR.