Detský koberec Seksek, 140 × 190 cm

Aké je najlepšie miesto na hru? Predsa zem! Doprajte preto svojmu dieťaťu koberec, ktorý je nielen príjemný na dotyk, má tie najroztomilejšie motívy,... viac informácií »
Detský koberec Seksek
Značka: Unknown
73,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Aké je najlepšie miesto na hru? Predsa zem! Doprajte preto svojmu dieťaťu koberec, ktorý je nielen príjemný na dotyk, má tie najroztomilejšie motívy,...

Aké je najlepšie miesto na hru? Predsa zem! Doprajte preto svojmu dieťaťu koberec, ktorý je nielen príjemný na dotyk, má tie najroztomilejšie motívy, ktoré chytia za srdce aj dospelých, a navyše sa skvele udržuje. Áno, práve ste objavili šampióna medzi detskými kobercami!

Koberec je navyše vybavený protišmykovou spodnou stranou a môžete ho prať v práčke, takže bude po dlhú dobu vyzerať ako nový. ♥
Žiadaný produkt Detský koberec Seksek, 140 ide kúpiť okrem iného tu na našich stránkach v rubrike detské koberce! Teraz si môžete zaobstarať iné produkty z našej kategórie za super peniaze. Táto výnimočná značka Unknown vám ponúka špičkový tovar. za super cenu! Nové kúsky každý deň!

Tento neodolateľný kus Detský koberec Seksek, 140 × 190 od dodávateľa tovaru Unknown získajte v našej aktuálnej ponuke v bezva akcii! Teraz len za 73,90 EUR.