Detský koberec Dogs, 100 × 160 cm

Tento kúsok je ideálnym spoločníkom do detskej izbičky na hranie, aj len tak k posteli na bosé nôžky. Na dotyk príjemný, ľahko udržiavateľný a... viac informácií »
Detský koberec Dogs
Značka: Unknown
48,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento kúsok je ideálnym spoločníkom do detskej izbičky na hranie, aj len tak k posteli na bosé nôžky. Na dotyk príjemný, ľahko udržiavateľný a...

Tento kúsok je ideálnym spoločníkom do detskej izbičky na hranie, aj len tak k posteli na bosé nôžky. Na dotyk príjemný, ľahko udržiavateľný a deti si navyše zamilujú kreatívne a roztomilé motívy. ♥

Koberec je navyše vybavený protišmykovou spodnou stranou a môžete ho prať v práčke, takže bude po dlhú dobu vyzerať ako nový. ♥Unikátny a obľúbený produkt Detský koberec Dogs, 100 × 160 môžete zohnať bezstarostne u nás zaradený v rubrike detské koberce. Teraz môžete získať akčné produkty z tejto známej rubriky za parádnu cenu.

V zľave tento produkt Detský koberec Dogs, 100 × 160 od kvalitného výrobcu Unknown máte možnosť získať v našej online ponuke za outletovú cenu. Výhodne za cenu 48,90 EUR.