Detský drevený vláčik so zvieratkami Djeco Jungle

Drevený vláčik Jungle je bezpečnou hračkou, ktorá poteší a zabaví. Je priamo stvorený pre malých objaviteľov od 12 mesiacov veku. Zvieratká môžu... viac informácií »
Detský drevený vláčik so zvieratkami Djeco Jungle
Značka: Djeco
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Drevený vláčik Jungle je bezpečnou hračkou, ktorá poteší a zabaví. Je priamo stvorený pre malých objaviteľov od 12 mesiacov veku. Zvieratká môžu...

Drevený vláčik Jungle je bezpečnou hračkou, ktorá poteší a zabaví. Je priamo stvorený pre malých objaviteľov od 12 mesiacov veku.
Zvieratká môžu deti ľubovoľne naskladať do 5 rôznych vagónov a celý náklad potom so zabudovaným povrázkom ťahať za sebou.
Rozmery vláčika: 58 x 8 x 10,5 cm
Rozmery balenia: 59 x 9 x 11,5 cm
Vynikajúci tovar získate okrem iného na webe v obľúbenej kategórii detské hračky! Teraz môžete kúpiť úplne nové produkty zo spomínanej rubriky za skvelú cenu! Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Djeco pre svojich zákazníkov dodáva top tovar skutočne lacno. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe! Nebojte sa, máme toho viac, preskúmajte u nás taky ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa Djeco. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave tento produkt Detský drevený vláčik so zvieratkami Djeco od dodávateľa so skvelou povesťou Djeco ľahko získate tu a teraz za výpredajovú cenu! V akcii za 39,90 EUR.