Detské bavlnené saténové obliečky Butter Kings Balloon Dreaming, 140 x 200 cm

Vneste do detskej izby pozitívnu atmosféru s hravou posteľnou bielizňou od spoločnosti Butter Kings. Je vyrobená z vysokokvalitného bavlneného... viac informácií »
Detské bavlnené saténové obliečky Butter Kings Balloon Dreaming
Značka: Butter Kings
78,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vneste do detskej izby pozitívnu atmosféru s hravou posteľnou bielizňou od spoločnosti Butter Kings. Je vyrobená z vysokokvalitného bavlneného...

Vneste do detskej izby pozitívnu atmosféru s hravou posteľnou bielizňou od spoločnosti Butter Kings.

Je vyrobená z vysokokvalitného bavlneného saténu, ktorý vyniká výnimočne jemným a hladkým povrchom, ktorý je šetrný aj k tej najcitlivejšej pokožke. Tkanina je priedušná a dobre absorbuje vlhkosť, takže je ideálna najmä v letných mesiacoch.

Perte pri maximálnej teplote 40 °C. Nepoužívajte bielidlá, nesušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote a nežehlite pri vysokej teplote. Nečistite chemicky.
Neodolateľný produkt Detské bavlnené saténové obliečky Butter máte možnosť nájsť už dnes tu na našom webe v kategórii textil! Nájdite si nové produkty z tejto rubriky za super peniaze! Významný výrobca Butter Kings vás obohatí o kvalitné výrobky ! Môžete sa presvedčiť sami.

V zľave tento produkt Detské bavlnené saténové obliečky Butter od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Butter Kings môžete nájsť bezpečne online v bezva akcii! Práve teraz za skvelú cenu 78,90 EUR.