Detská bavlnená prikrývka Marino, 95 x 145 cm

Vstúpte do malého nebeského raja, v ktorom na vás čaká posteľ ako z rozprávky. S obliečkami z bavlny a s trendy vzormi sa budete vznášať ako na... viac informácií »
Detská bavlnená prikrývka Marino
Značka: Unknown
14,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Vstúpte do malého nebeského raja, v ktorom na vás čaká posteľ ako z rozprávky. S obliečkami z bavlny a s trendy vzormi sa budete vznášať ako na...

Vstúpte do malého nebeského raja, v ktorom na vás čaká posteľ ako z rozprávky.

S obliečkami z bavlny a s trendy vzormi sa budete vznášať ako na jemnom obláčiku a spánok v nich bude príjemným pohladením na duši aj na tele.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNANIE (NA PREHYB)

Vankúše a obliečky s obálkovým typom zapínania sú doplnené o prehyb látky, ktorý je všitý do vnútornej časti obliečky. Toto vrecko teda stačí len pretiahnuť cez vankúš a máte hotovo.

Hlavnou výhodou tohto zapínania je práve veľmi jednoduchá manipulácia a rýchle prezliekanie paplónov a vankúšov. Vďaka absencii gombíkov a zipsov sa navyše počas prania nemusíte obávať ničenia bubna práčky. V zľave tovar Detská bavlnená prikrývka Marino, 95 x máte možnosť nájsť už dnes tu u nás umiestnený v rubrike textil. Vyberte si akčné produkty z tejto populárnej sekcie za výhodné peniaze! Vehlasný dodávateľ Unknown vás a vašich blízkych obohatí o top sortiment.. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Neodolateľný tovar Detská bavlnená prikrývka Marino, 95 od dodávateľa s dlhou históriou Unknown môžete zohnať tady teraz za neuveriteľne výhodnú cenu! Aktuálne stojí u nás 14,99 EUR.