Dávkovač mydla z krištáľového skla Nachtmann Noblesse, 375 ml

Pocíťte na vlastnej koži jedinečnosť bezolovnatého krištáľového skla. To je na rozdiel od klasického krištáľu ľahšie, nestráca však nič na... viac informácií »
Dávkovač mydla z krištáľového skla Nachtmann Noblesse
Značka: Nachtmann
40,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pocíťte na vlastnej koži jedinečnosť bezolovnatého krištáľového skla. To je na rozdiel od klasického krištáľu ľahšie, nestráca však nič na...

Pocíťte na vlastnej koži jedinečnosť bezolovnatého krištáľového skla. To je na rozdiel od klasického krištáľu ľahšie, nestráca však nič na svojej kvalite. Práve vysoký štandard materiálu a unikátne ručné spracovanie je doménou aj tohto dávkovača na mydlo. V ňom sa pretína mimoriadne kvalitné spracovanie, nadčasový a podmanivý dizajn a v neposlednom rade praktické využitie pre každý deň.

Značka Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svojím výrobkom dodáva vysokú estetickú aj remeselnú hodnotu. Zároveň sú natoľko praktické, že ich môžete používať dennodenne vo svojej domácnosti.

Veľmi žiadaný produkt Dávkovač mydla z krištáľového skla Nachtmann Noblesse, od dodávateľa s dlhou históriou Nachtmann jednoducho nájdete v našej ponuke za úplne najnižšiu cenu! V súčasnosti za cenu 40,90 EUR.