Darčekový set Luxury Lime Basil & Mandarin

Nechajte sa ukolísať opojnou vôňou britských sviečok Parks. Darčeková sada obsahuje tie najlepšie vône, ktoré sa postarajú o vytvorenie dokonalej... viac informácií »
Darčekový set Luxury Lime Basil & Mandarin
Nechajte sa ukolísať opojnou vôňou britských sviečok Parks. Darčeková sada obsahuje tie najlepšie vône, ktoré sa postarajú o vytvorenie dokonalej...

Nechajte sa ukolísať opojnou vôňou britských sviečok Parks. Darčeková sada obsahuje tie najlepšie vône, ktoré sa postarajú o vytvorenie dokonalej atmosféry. Použitý vosk je úplne na prírodnej báze a na rozdiel od bežných sviečok sa môžete tešiť z ich dlhšieho horenia aj dokonalé spálenie celého vosku. Sada obsahuje štyri sviečky, difuzér s ratanovými tyčkami a vonný sprej. Sviečka váži 60 g a difuzér vydrží približne mesiac.Unikátny a žiadaný tovar máte možnosť zaobstarať bezstarostne tu na našich stránkach v známej kategórii interiérové vône. Vyhľadajte si kvalitné produkty v spomínanej kategórii za internetové ceny! Možno hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac. Mrknite na ďalšie preverené produkty od výrobcu Parks Candles London. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vehlasná značka Parks Candles London pre svojich zákazníkov predáva veľmi kvalitné produkty ! Nové kúsky každý deň.

Kvalitný kus Darčekový set Luxury Lime Basil od známej spoločnosti Parks Candles London ľahko môžete nájsť online za výborné peniaze. Ceny už od 51,90 EUR.