Čierny kvetináč Grapano Rondi, ø 23,3 cm

Kvetináče z umelého granitu značky Grapano v sebe snúbia funkčnosť s nadčasovou minimalistickou eleganciou. Sú ideálne na vnútorné aj vonkajšie... viac informácií »
Čierny kvetináč Grapano Rondi
Značka: Grapano
103 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvetináče z umelého granitu značky Grapano v sebe snúbia funkčnosť s nadčasovou minimalistickou eleganciou. Sú ideálne na vnútorné aj vonkajšie...

Kvetináče z umelého granitu značky Grapano v sebe snúbia funkčnosť s nadčasovou minimalistickou eleganciou. Sú ideálne na vnútorné aj vonkajšie použitie, ktorému sú prispôsobené v niekoľkých smeroch: – Vďaka mrazuvzdornému spracovaniu odolávajú chladnému počasiu. – Farba s UV filtrami zaisťuje stálofarebnosť, ktorú neovplyvní ani kontakt s priamym slnkom. – Vyššia hmotnosť zaručuje stabilitu, takže sa o rastlinu nemusíte obávať ani za veterného počasia. Súčasťou sú tiež filcové krytky na ochranu podlahy pred poškriabaním a gumová zátka na uzavretie drenážneho otvoru. Tá je určená iba v prípade vnútorného umiestnenia – zvyšková voda na dne kvetináča by v prípade zamrznutia mohla svojím rozpínaním spôsobiť poškodenie. Vonkajší plášť čistite pomocou bežných domácich prostriedkov – jemných emulzií (typu Cif) či vody a detergentov (Jar a pod.). Vyhýbajte sa používaniu kief, drôteniek či abrazívnych čistiacich prostriedkov s obsahom piesku – to všetko by mohlo poškodiť lesklý hladký povrch. Poznámka: Na spodnej strane dna sa vyskytujú nerovnosti, ktoré sú spôsobené procesom liatia materiálu do formy. Nemajú vplyv na stabilitu kvetináča a pri umiestnení na zem sa nedajú vidieť. Tento akčný tovar môžete dostať ľahko tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii kvetináče! Pozrite sa na úplne nové produkty z tejto známej sekcie za super ceny! Významný dodávateľ Grapano predstavuje veľmi kvalitné výrobky. za skutočne nízku cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, preskúmajte u nás tiež viac kvalitných produktov značky Grapano. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento najpredávanejší produkt Čierny kvetináč Grapano Rondi, ø od skvelého a známeho výrobcu Grapano ľahko môžete zaobstarať tu teraz práve za výhodnú cenu! Cena už od 103 EUR.