Čierny kvetináč Grapano Kanti, výška 56,5 cm

Kvetináče z umelého granitu značky Grapano v sebe snúbia funkčnosť s nadčasovou minimalistickou eleganciou. Sú ideálne na vnútorné aj vonkajšie... viac informácií »
Čierny kvetináč Grapano Kanti
Značka: Grapano
142 EUR177 EUR Zľava -19%
Overiť dostupnosť »
Kvetináče z umelého granitu značky Grapano v sebe snúbia funkčnosť s nadčasovou minimalistickou eleganciou. Sú ideálne na vnútorné aj vonkajšie...

Kvetináče z umelého granitu značky Grapano v sebe snúbia funkčnosť s nadčasovou minimalistickou eleganciou. Sú ideálne na vnútorné aj vonkajšie použitie, ktorému sú prispôsobené v niekoľkých smeroch: – Vďaka mrazuvzdornému spracovaniu odolávajú chladnému počasiu. – Farba s UV filtrami zaisťuje stálofarebnosť, ktorú neovplyvní ani kontakt s priamym slnkom. – Vyššia hmotnosť zaručuje stabilitu, takže sa o rastlinu nemusíte obávať ani za veterného počasia. Súčasťou sú tiež filcové krytky na ochranu podlahy pred poškriabaním a gumová zátka na uzavretie drenážneho otvoru. Tá je určená iba v prípade vnútorného umiestnenia – zvyšková voda na dne kvetináča by v prípade zamrznutia mohla svojím rozpínaním spôsobiť poškodenie. Vonkajší plášť čistite pomocou bežných domácich prostriedkov – jemných emulzií (typu Cif) či vody a detergentov (Jar a pod.). Vyhýbajte sa používaniu kief, drôteniek či abrazívnych čistiacich prostriedkov s obsahom piesku – to všetko by mohlo poškodiť lesklý hladký povrch. Poznámka: Na spodnej strane dna sa vyskytujú nerovnosti, ktoré sú spôsobené procesom liatia materiálu do formy. Nemajú vplyv na stabilitu kvetináča a pri umiestnení na zem sa nedajú vidieť.
Tento veľmi obľúbený kus môžete nájsť v pohode na našich stránkach v známej rubrike kvetináče. Teraz si môžete zaobstarať podobné produkty v spomínanej kategórii za výhodnú cenu! Populárny výrobca Grapano dlhodobo predáva prvotriedny sortiment.. Ale to nie je všetko, máme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás viac produktov značky Grapano. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Lacný produkt Čierny kvetináč Grapano Kanti, výška 56,5 od kvalitného výrobcu Grapano ide získať práve dnes za extra cenu. Akčná cena od 142 EUR.