Čierny koberec Flair Rugs Sparks, ⌀ 133 cm

Koberec je niečo ako korunovačný klenot podlahy. Dokáže vyzdvihnúť štýl interiéru, zahriať podlahu aj vaše nohy. Tak si vyberte taký, ktorý... viac informácií »
Čierny koberec Flair Rugs Sparks
Značka: Flair Rugs
60,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Koberec je niečo ako korunovačný klenot podlahy. Dokáže vyzdvihnúť štýl interiéru, zahriať podlahu aj vaše nohy. Tak si vyberte taký, ktorý...

Koberec je niečo ako korunovačný klenot podlahy. Dokáže vyzdvihnúť štýl interiéru, zahriať podlahu aj vaše nohy. Tak si vyberte taký, ktorý vášmu bytu pristane najlepšie.

O značke:
Anglická značka Flair Rugs drží krok s trendmi už 30 rokov a každý kus vyrába ručne. Je členom Ethical Trade Iniciative (Iniciatíva etického obchodovania) a tiež držiteľom niekoľkých ocenení. Nájdete u nich koberce všetkých možných štýlov.
Veľa žiadaný produkt ide zohnať jednoducho na webe v známej sekcii textil! Máme pre vás parádne kúsky z tejto populárnej rubriky za priaznivú cenu. Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac! Máme v ponuke však ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa Flair Rugs. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Často vyhľadávaný kus Čierny koberec Flair Rugs Sparks, ⌀ od obľúbenej značky so zárukou kvality Flair Rugs získajte aktuálne na webe v zľave! Lacno za cenu 60,90 EUR.