Čierny keramický kuchynský organizér Eva Solo Nordic, výška 20 cm

Rozlúčte sa s nevzhľadným neporiadkom na kuchynskej linke alebo pracovnom stole. S týmto elegantným keramickým organizérom to bude hračka. Drevená... viac informácií »
Čierny keramický kuchynský organizér Eva Solo Nordic
Značka: Eva Solo
57,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Rozlúčte sa s nevzhľadným neporiadkom na kuchynskej linke alebo pracovnom stole. S týmto elegantným keramickým organizérom to bude hračka. Drevená...

Rozlúčte sa s nevzhľadným neporiadkom na kuchynskej linke alebo pracovnom stole. S týmto elegantným keramickým organizérom to bude hračka. Drevená rukoväť slúži nielen na jednoduchú manipuláciu, ale aj ako praktická prepážka, vďaka ktorej sa vaše potrebné veci nepomiešajú.
Zľavový produkt Čierny keramický kuchynský organizér Eva Solo Nordic, výška 20 môžete kúpiť jednoducho tu u nás v populárnej rubrike stojany na kuchynské náčinie! Teraz si môžete vybrať úplne nové produkty v spomínanej rubrike za výborné peniaze! Slávny dodávateľ Eva Solo pre svojich zákazníkov ponúka veľmi kvalitné výrobky.! Však to vidíte sami.

Výnimočný kus Čierny keramický kuchynský organizér s osvedčenou značkou Eva Solo môžete nájsť u nás za výhodné peniaze. Stojí práve teraz u nás 57,90 EUR.