moderne-doplnky.sk

Čierny keramický hrniec s pokrievkou Emile Henry, ⌀ 27 cm

Super kus Čierny keramický hrniec s pokrievkou Emile od značky so zárukou kvality Emile Henry máte možnosť nakúpiť tady teraz navždy výhodne! Práve možno objednať len za 94 EUR.
EAN: 3289317945403
Čierny keramický hrniec s pokrievkou Emile Henry
Overiť dostupnosť »
Značka: Emile Henry
94 EUR 134 EUR Zľava -29%

Popis produktu

Hrniec, ktorý sa dá vložiť do rúry alebo na sporák a vyzerá skvele na stole, predstavuje Emile Henry. S týmto fešákom pripravíte všetko od duseného mäsa a zeleniny až po sviečkovicu a pečené mäso.

Vydrží dlho a jedného dňa ho môžu zdediť vaše deti alebo vnúčatá. Nemusíte sa obávať ani toho, že by bol príliš ťažký – nie je liatinový, ale vyrobený z kvalitnej francúzskej keramiky. Ak máte v rodine nadšenca do varenia, je to skvelý darček.

Vďaka ručnej výrobe je navyše každý kus skutočným originálom. Bez problémov zvládne teploty od -20 °C do +270 °C.

O značke:

Francúzska rodinná spoločnosť Emile Henry je známym menom medzi tými, ktorí si zamilovali umenie pečenia a varenia. Ich vysokokvalitný ručne vyrábaný keramický riad dáva klasickým obedom novú tvár. Od roku 1848 prinášajú výnimočný vzhľad, vďaka ktorému je nielen pečenie, ale aj servírovanie v miskách a formách gurmánskym zážitkom.

Vďaka špeciálnej technológii je keramika odolná voči nárazom a poškriabaniu, takže môžete ľahko rezať a používať ostré nástroje. Všetky drahokamy Emile Henry sú vhodné aj do umývačky riadu, mikrovlnnej rúry a dokonca aj do mrazničky.

Recept na najlepší koláč má každý iný, ale pokiaľ ide o najlepší riad na pečenie, Emile Henry vyhráva u všetkých odborníkov.